Aktualnie obowiązujący druk

VAT-UEK (2) (archiwalny) Korekta informacji podsumowującej o dokonanych wewnątrzwspólnotowych transakcjach

Wersja: (2) | Pobrań: 1788 | Obowiązuje od: 2011-07-01 do: 2013-06-30
5 5 | Głosów: 1
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)

Opis: VAT-UEK (2) (archiwalny) Korekta informacji podsumowującej o dokonanych wewnątrzwspólnotowych transakcjach

Formularz VAT-UEK należy złożyć do urząd skarbowego właściwego dla rozliczenia podatku od towarów. Formularz składa się, jeżeli we wcześniej złożonej Informacji podsumowującej popełniono błąd.
W części C, D i E należy wskazać informacje, w których popełniono błąd oraz informacje po korekcie, wpisując dane w odpowiednich wierszach "Było" oraz "Jest".
W części F podatnik lub osoba reprezentująca oświadcza, że są jej znane przepisy Kodeksu karnego skarbowego o odpowiedzialności za podanie danych niezgodnych z rzeczywistością, pod oświadczeniem składa podpis.
W przypadku braku miejsca należy dołączyć kolejny formularz VAT-UEK oraz podać ogólną liczbę złożonych formularzy VAT-UEK.
Pola jasne wypełnia podatnik, pola ciemne urząd skarbowy. Wypełniać na maszynie, komputerowo lub ręcznie, dużymi, drukowanymi literami, czarnym lub niebieskim kolorem. Przed wypełnieniem należy zapoznać się z objaśnieniami.
Formularz archwialny, obowiązywał do 30.06.2013 r.
Aktualnie obowiązujący formularz jest dostępny w bazie formularzy fillUp pod nazwą: VAT-UEK (3) Korekta informacji podsumowującej o dokonanych wewnątrzwspólnotowych transakcjach

Podstawa prawna:

Art.101 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz.U. Nr 54, poz.535, z późn. zm.), zwanej dalej "ustawą"

Formularze archiwalne:

Podobne z kategorii:

Najnowsze druki:

Grupa formularzy:

Nota prawna:

PAMIĘTAJ! Gdy wypełnisz formularz - przeczytaj go uważnie w wersji ostatecznej lub skonsultuj się ze specjalistą! Udostępnione przez nas wzory druków, formularzy, pism, deklaracji lub umów należy zawsze właściwie przetworzyć, uzupełnić lub dopasować do swojej sytuacji. Pamiętaj, że podpisując dokument kształtujesz nim swoje prawa lub obowiązki, zatem zachowaj należytą uwagę przy zmianach i jego wypełnianiu. Ze względu na niepowtarzalność każdej czynności, samodzielnie lub na podstawie opinii specjalisty musisz ocenić, czy wykorzystany formularz zastał zastosowany przez Ciebie odpowiednio do stanu faktycznego, prawnego lub zamierzonego celu.

Format XML dla programistów:

Komentarze użytkowników:

Dodaj Twój komentarz

 
Treść tego pola jest prywatna i nie będzie udostępniana publicznie.